Impressum

Direktor službe za digitalni razvoj poslovanja i informatike
Kristijan Iličić
Tel.: +385 1 4444 913
k.ilicic@adriamedia.hr

Direktor uredništva internetskih izdanja
Daniel Delale
Tel.: +385 1 4444 826
d.delale@adriamedia.hr

Glavna urednica
Zrinka Ferina
Tel.: +385 1 4444 872
z.ferina@adriamedia.hr

Online Sales Manager
Maja Štefanac
Tel.: +385 1 4444 966
m.stefanac@adriamedia.hr

Specijalist prodaje digitalnih medijskih rješenja
Marina Tetlo
Tel.: +385 1 4444 982
m.tetlo@adriamedia.hr

Web Editors
Milena Dražić (Celebrity)
Tel: +385 1 444 870
m.drazic@adriamedia.hr

Josipa Scotti Čavlina (Fashion)
Tel: +385 1 444 869
j.scotti@adriamedia.hr

Nikolina Petan (Beauty)
Tel: +385 1 444 931
n.petan@adriamedia.hr

Danijela Petrov (Lifestyle)
Tel: +385 1 444 941
d.petrov@adriamedia.hr

Fotografi
Dražen Kokorić, Robert Gašpert, Matija Habljak

Novinari
Iva Ćurić, Ivona Pavičić, Ivona Pavičić

Suradnici
Antonija Nazor, Nikolina Kunić, Jadranka Tomić, Maja Šitum

***

Adria Media Zagreb d.o.o.
Radnička cesta 39, 10 000 Zagreb
Tvrtka upisana u sudski registar:
Trgovački sud u Zagrebu, Tt-06/11384-2
MBS :080416877
OIB: 58576890942
IBAN otvoren u Erste&Steiermärkische Bank d.d., Jadranski Trg 3a, 51000 Rijeka, Republika Hrvatska
IBAN: HR5524020061100813723
Iznos temeljnog kapitala: 6.664.800,00 kn
Osoba ovlaštena za zastupanje: Ivona Čulo, generalna direktorica