Obitelj proguta sve moje strahove

Voditelj HTV-a Davor Meštrović priča kako odgaja svoju djecu, kakav odnos ima sa suprugom te što ga uvijek može opustiti. Otkriva i ima li neostvarenu želju u životu
Davor Meštrović dugogodišnji je voditelj HTV-ove emisije ‘Dobro jutro, Hrvatska’, a uz veliku ljubav prema televizijskom poslu, najvažnije mjesto u njegovu životu zauzimaju supruga Senka i djeca, Marta i Nikola. Šarmantni Davor obožava putovati sa suprugom koju je upoznao slučajno, kad je došao na Stomatološki fakultet popraviti zube, a već sljedećeg trenutka pao je na šarm mlade ortodontice Senke s kojom se vjenčao nakon godinu i pol dana.
Story: Proteklih petnaest godina radite u emisiji ‘Dobro jutro, Hrvatska’. Bili ste urednik emisije i redakcije, a sada ste opet voditelj. Koliko vas ispunjava rad u toj emisiji?
Kad se osvrnem, uz dvjesto televizijskih emisija i projekata u programima HTV-a od 1991., kada sam kao petnaest kilograma mršaviji student došao na televiziju, od početka sam u ‘Dobro jutro, Hrvatska’. Ponekad me i preplaši jutarnja karizma i to identificiranje Meštra i jutra. Iako se prosječnom radniku osam sati čini obično, kada uređujete i vodite emisiju, kao ja proteklih šest godina, u tri sata popodne već sam lagano vidio kako se Pepeljugina kočija pretvara u bundevu.




Komentari