U subotu 27. rujna na Trgu bana Jelačića, sa startom u 10.00 sati održat će se peta po redu Story utrka u štiklama! Nakon tri kvalifikacijske utrke, u velikom ženskom finalu pobjednica će osvojiti fantastičnu glavnu nagradu, 10.000 kuna na potrošačkoj kartici American Expressa, dok će osvajačica drugo mjesta osvojiti poklon bon u vrijednosti 5000 kuna a trećeplasirana poklon bon u vrijednosti 3000 kuna. Iskoristite ovu priliku i na zabavan način osvojite vrijedne nagrade. Dovoljno je poslati mail sa svojim podacima (ime i prezime, datum rođenja i godina, adresa i broj mobitela) na mail stikla@story.hr do 15. rujna 2014. Sve detalje oko utrke kao i pravila možete pratiti na story.hr-u. Novost ove godine jeste i muška show utrka na štiklama. Tu su pravila i ograničenja mnogo manja pa svakako prijavite i svoje prijatelje ili partnera jer i njih očekuju vrijedne nagrade. I ovogodišnju utrku obilježit će dobra zabava uz DJ-a i dolazak mnogih poznatih hrvatskih zvijezda, pa ako niste raspoloženi za trčanje, svakako vrijedi doći pogledati cijeli zabavni program ovogodišnje Story utrke na štiklama.   Fotografije: Story