Vlatka Pokos: “Osjećala sam jaku emocionalnu i fizičku bol”

Vlatka Pokos

Voditeljica i pjevačica Vlatka Pokos koja je u srpnju oslobođena optužbi da je zlostavljala Lanu Radeljak, kćer bivšeg supruga Josipa Radeljaka, za Gloriju je otkrila kao se osjećala tijekom suđenja

- Suđenje je za mene bilo iznimno iscrpljujuće. Ročišta su trajala dugo i kad su završila, osjećala sam jaku emocionalnu i fizičku bol. Nakon svakog ročišta bila sam polumrtva nekoliko dana – rekla je Vlatka te demantirala da su se njih dvoje u sudnici vrijeđali, kako se pisalo.

Nekoć je razmišljala o borbi za skrbništvo nad voljenom pokćerkom, no ipak je odlučila od toga odustati.

- S obzirom na našu situaciju i činjenicu da je njezin otac vrlo specifična osoba, ne želim Lanu ni na koji način uznemiravati. Smatram da je najvrednije u mom životu što sam bila u situaciji da budem uz nju i s njom provedem prekrasnih šest godina. Lana jako dobro zna tko je njezina mama, kuća je uvijek bila puna uspomena na njezinu majku i ja sam to prihvatila. Zvala me moja Vlatka, a predivne trenutke koje sam s njom doživjela, nitko mi ne može oduzeti. I moja ljubav za nju nikad neće proći. Sjećam se apsolutbno svakog trenuta provednog s njom i intezivno je sanjam – priznala je Vlatka za Gloriju.

A otkrila je i zašto još uvijek nije našla pravog muškarca za sebe.

- Mnogima imponira druženje s poznatom osobom, muškarcima sam trofej pa mi udvaraju naveliko iz ne baš iskrenih pobuda, a nikako da nađem nekoga tko da se barem useli k meni pa da podijelim trošak režija.

Foto: Dražen Kokorić

Komentari